 out of stock
Amazon.com
as of May 7, 2026 10:27
Features
  • Triple-level game acceleration – accelerate game traffic With device, game packet and game server prioritization.Power Supply : AC Input : 110V~240V(50~60Hz), DC Output : 19 V with max. 3.42 A current..Antenna : External antenna x 8
  • Cutting edge hardware offers the best performance - 1.8GHz Quad-Core cpu and 2.5G gaming port for ultimate performance.