Lenovo USB-C 65W Standard AC Adapter for Lenovo Yoga C930-13, Yoga S730-13, Yoga 920-13, Yoga 730-13, IdeaPad 730s-13, GX20P92530 Review
Lenovo USB-C 65W Standard AC Adapter for Lenovo Yoga C930-13, Yoga S730-13, Yoga 920-13, Yoga 730-13, IdeaPad 730s-13, GX20P92530
 in stock
Free shipping
Amazon.com
as of April 28, 2026 05:53
Features
  • Other Electrical Specifications- AC Input- 100-240V ~ 1.5A 50-60Hz DC Output- 20V 3.25A