New 19.5V 9.23A 180W Laptop Charger ADP-180MB F FA180PM111 AC Power Adapter for Asus ROG G75 G75VW G75VX GL502VT G750JW G750JM G750JX G751JL G751JM G752VL G-Series Gaming Laptops Review
New 19.5V 9.23A 180W Laptop Charger ADP-180MB F FA180PM111 AC Power Adapter for Asus ROG G75 G75VW G75VX GL502VT G750JW G750JM G750JX G751JL G751JM G752VL G-Series Gaming Laptops
Amazon.com
as of April 28, 2026 09:50
Features
  • Power Output: 180W (19.5V 9.23A), can charge laptop quickly and stably
  • International Voltage: 100–240V input (50–60Hz), reliable for use at home or abroad